Masaru Emoto , japoński naukowiec udowodnił światu , że woda posiada zdolność magazynowania informacji, uczuć oraz stanów świadomości.

Po 13 letniej pracy naukowej przedstawił dowody w postaci zdjęć.Otóż Emoto poddawał wodę działaniu dobrych i złych słów np.: dobro i zło, Matka Terea i Adolf Hitler itp. Działaniu dzwięków muzyki klasycznej i nowoczesnej. Jak to wyglądało w praktyce. Emoto wziął  z jednej butli wodę destylowaną którą podzielił na sześć równych części i przelał do odpowiednich takch samych naczyń.

Następnie wziął kartkę papieru i na maszynie napisał takie słowa : Matka Teresa, Adolf Hitler, Ja przez ciebie choruję, dziękuje. Po czym  każde słowo nakleił na odpowiednie naczynie w ten sposób że słowa były skierowane do wody (tak żeby woda mogła je przeczytać). Po 24 godzinnym oddziaływaniu słów na wodę zmroził ją w temperaturze minus 5 stopni Celsjusza. Po jej zmrożeniu pociął specjalnym kriotomem i badał owe płatki w mikroskopie pod powiększeniem 300 krotnym. Te próby wykonywał setki razy i zawsze wychodziły takie same obrazy. W przypadku dobrej wody kryształ tworzy się w formie sześciokąta, podobnie jak płatki śniegu. Wokół tego sześciokąta powstają krystaliczne upiększenia. Budowa, jak również kolor kryształu i jego centrum odzwierciedlają zapisane w wodzie informacje. Emoto twierdzi, że informacje są magazynowane w polu napięciowym między jądrem atomu i okrążającymi go elektronami oraz w ich połączeniach grupowych. Woda magazynuje także nasze i uczucia, razem z nami cierpi (zostało to udowodnione dzięki badaniom w czasie takich katastrof jak trzęsienie ziemi itd.). Kiedy modlimy się lub błogosławimy krystaliczne struktury również się zmieniają, co widać pod mikroskopem i na zdjęciach.

Woda Destylowana

Matka Teresa

 

Miłość i Wdzięczność

Dziękuje

Adolf Hitler

Ja przez Ciebie Choruję

Zdjęcia pochodzą z The Hidden Messages in Water

I co teraz powiesz czytelniku?

Czyż nie trafne są powiedzenia , strzeż się własnych myśli bo one przyjdą , kontroluj swoje słowa które wypowiadasz gdyż staną się one rzeczywistością.

Żeby to zrozumieć przypomnij sobie o tym co pisałem wcześniej - człowiek zbudowany  jest przecież z  75 %  wody. A co teraz powiedzą znawcy Feng Shui. Feng Shui Wiatr i Woda gdzie wiatr rozprowadza a woda magazynuje energię.