Start
Dusza Sukcesu
Nauki Wschodu
Feng Shui
Rytmy Ziemi
Świat Manipulacji
Hotel z Duszą
Konsultacje
Szkolenia
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

+48 601 989 989

Umów się na konsultacje!
ZAPRASZAM

Zdrowy dom
24.10.2011.
Jacek Chmiel konsultant Feng Shui
Image 
część I
Co raz częściej słyszymy o „domach Wampirach” To bardzo złożony i wielokierunkowy aspekt. Dlaczego tak się dzieje , że w pewnych miejscach czujemy się wspaniale, a w innych źle fatalnie nie kiedy wręcz ciągle chorujemy czy też ciągle przydarzają się nam bliżej nieokreślone przypadki o negatywnym skutku . Nie zawsze racjonalnie jesteśmy w stanie określić  przyczyny takiego stanu rzeczy.
Czytaj całość
 
Logo i Wizytówka
09.03.2010.

Jacek Chmiel Konsultant Feng Shui

Image 

Wizytówka jak sama jej nazwa , pokazuje cel i jej znaczenie. Temat opracowania wizytówki jest bardzo złożony i przedstawię go w bardzo krótkim zarysie. Aby opracować wizytówkę zgodnie z zaleceniami Feng-Shui trzeba sporządzić mapę horoskopowa jej właściciela oraz przeprowadzić dokładna analizę astrologiczną (astrologia chińska) firmy . Poza tym bardzo ważne jest utworzenie logo. Kilka słów o nim

Galeria logo w/g zasad Feng Shui na końcu artykułu 

 

Czytaj całość
 
Tajniki Ludzkiego Umysłu
02.03.2010.

ImageJacek Chmiel konsultant Feng Shui

Dlaczego jedni osiągają sukces a inni nie? Co należy zrobić aby mi się chciało tak jak mi się nie chce.

Zapraszam szkolenie 

 

 

Czytaj całość
 
SPA Hotelowe Fakty i Mity
17.11.2009.

 ImageJacek Chmiel konsultant Feng Shui

Sanus Per Aquam czyli Zdrowy Poprzez Wodę,

 czasami spotyka się wersję sanitas per aquam (zdrowie poprzez wodę)  Jest to ludowa, fałszywa etymologia tego słowa.

Termin Spa jest tak nagminnie wykorzystywany przez polski świat hotelarski , że zastanawiam się gdzie jest koniec tego absurdu. Przeanalizujmy pierwszy lepszy hotel w standardzie 4*. który w swojej nazwie ma zawarty skrót SPA. Oto jego oferta


Czytaj całość
 
Hotel z Duszą
20.04.2009.

ImageJacek Chmiel konsultant Feng Shui

Temat brzmi nieco enigmatycznie, ale jest bardzo istotnym problemem w hotelarskim świecie. Od czego zależy, że jedne hotele są częściej odwiedzane przez gości niż inne pomimo, ze mają np. lepsze warunki lokalowe czy też lokalizację. Wszystko to determinuje Dusza owego hotelu. Swego czasu stworzyłem autorski program pt „ co zrobić żeby hotel miał Duszę” dla Akademii Inwestycji Hotelarskich.

 

 

Czytaj całość
 
Tattwy
20.04.2009.

ImageJacek Chmiel konsultant Feng Shui

Zanim podejmiesz decyzję o ich zakupie, chciałbym abyś zdał sobie sprawę, że są one przeznaczone tylko dla tych osób, które mają odwagę coś zmienić w swoim życiu, aby wejść na nowe tory rozwoju osobistego i zawodowego.

Więcej o Tattwach

Zamów

 

 

 
Księga Hotelu
13.04.2009.
Image

Trudno dzisiaj sobie wyobrazić prawidłowe działanie Hotelu bez Księgi Hotelu, która zwana jest także Hotelową Księgą Standardów. Cóż to za twór, że ma taką kluczową rolę w uzyskaniu Sukcesu. Posłużę się tutaj oceną mojego przyjaciela Mirka, który bardzo swobodnie porusza się w tej tematyce. Determinacja, fachowość  i  wytrwałość w podnoszeniu swoich zawodowych kwalifikacji doprowadziła go do pełnego profesjonalizmu w tej materii. Za to też, los go wynagrodził możliwością pracy w *****hotelu w Dublinie. Posłuchajmy zatem głosu profesjonalisty.

Czytaj całość
 
Sukces w Hotelarstwie
13.04.2009.
Image Sukces w hotelarstwie – niewątpliwie należy stosować kategorie ekonomiczną określenia sukces:, czyli rosnącą wartość sprzedaży rezerwacji, konferencji, usług dodatkowych, itd.…, Ale to nie wszystko - doświadczenie podpowiada mi,  że istnieje też inna twarz sukcesu w hotelarstwie niż tylko ta bezwgledna wartość zysku!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 41


 © 2018 Dusza Sukcesu
Wszelkie prawa zastrzeżone!